Alama Professional

Itaalia/ juuksehooldus

Alama Professional on ilu- ja juuksehooldustoodete bränd, mis tagab professionaalse kvaliteedi koduses juuksehoolduses ja ka salongis. Tänu tõhusatele valemitele valitud koostisosadega ja uuenduslikele toodetele, vastavad tooted rahvusvahelise juuksehooldustööstuse standarditele ja trendidele.

Alama Professional on valmistatud Itaalias ja koosneb kümnest sarjast, mis vastavad kõikidele peanaha ja juuste vajadustele: Repair, Hydra, Color, Frequent, Liss, Curl, NoYellow, NoRed, Zero Stress ja S.O.S. Color&Go.

Alama on “sõbralik südamele” bränd ning teeb jätkusuutlikkusest tõelise missiooni. Toote valemite arendamisel kasutatakse vähemalt 90 protsenti looduslikku päritolu koostisosi ja 85 protsenti biolagunevaid koostisosi, valides toorained ja tarnijad, kes vastavad eetilistele kriteeriumidele, mis on kooskõlas Pettenon Cosmetics grupi sotsiaalsete ja jätkusuutlikkuse väärtustega.

1000 ml ja 100 ml formaadid võimaldavad ümberkasutamist, toetades täielikult taaskasutuse kontseptsiooni ning vähendades plastikujäätmete kogust – ideaalne “Vähenda Taaskasuta Ümbertöötle” strateegia. Alama Professional tugevdab oma ökosäästlikku seisukohta, toetades maailma, kus on vähem plastikut.

Hoolime sinust ja ka meie planeedist.

 

Veel kaubamärke