ARTDECO

Kosmeetika nagu ei iial varem

Saksamaa, dekoratiivkosmeetika, näo- ja kehahooldus

Artdeco  tuli turule 1985. aastal ja lühikese aja jooksul sai sellest üks populaarseim ilusalongides kasutatav tootesari üle kogu Euroopa. Täna müüvad seda praktiliselt kõik suured kosmeetikapoed rohkem kui 40 riigis üle maailma.  

Artdeco on unikaalne kaubamärk, mis täidab tühimiku keskklassi ja kõrgklassi kosmeetikabrändide vahel.

 

Peamine idee – taastäidetavad tooted

Artdeco kollektsiooni tuumaks on Systéme Mosaique.  See tähendab, et lau- ja põsepunavärvide karbikesed on varustatud magnetitega ja neid saab meigikarpi asetada ükskõik millises soovitavas kombinatsioonis. Toonide valik on meeletult suur, absoluutselt igaüks leiab sealt enda lemmikud.

Sajad tuhanded naised kogu maailmas disainivad Artdeco abil oma isiklikke meigipalette, asendades otsa lõppenud tooted uute moodsate toonidega. Ja need, kes alles alustavad oma isiklike lemmiktoodete kogumist, leiavad varsti, et mingi muu sarja kasutamist on raske isegi ette kujutada.

Artdeco pakub ka palju teisi vahetatava sisuga tooteid , mis on hinnatundlike ja keskkonnateadlike klientide poolt väga hästi vastu võetud, näiteks puuder ja kompaktjumestuskreem peegliga karpides ja Eye Designer (topeltaplikaator koos lauvärviga).

Artdeco kollektsiooni kuuluvad ka väikesed, väga kvaliteetsed ja soodsa hinnaga küünelakid ning huulepulgad.

Artdecol on rohkem kui 60 erinevat küünelakki, 72 erinevas toonis huulepulka ja 80 lauvärvi vastavalt igale maitsele ja meeleolule.

Individuaalsed lahendused igale nõudmisele

Kuna nii palju kui on erinevaid naisi, on ka erinevaid nõudmisi perfektsele ripsmetuššile, siis kuuluvad Artdeco valikusse erinevate omaduste ja harja kujuga ripsmetuššid. Nii saab iga kasutaja kindel olla, et ta leiab just sellise tušši nagu talle meeldib ja sobib.

Professionaalse meigi eritooted

Naistel on ikka meigi ja iluga seotud probleeme, millele nad lahendusi otsivad. Näiteks on Artdeco välja töötanud:

  • spetsiaalse toote, mis kindlustab, et huulepulk ei lähe laiali
  • lauvärvialuse kreemi, mis parandab värvi püsivust
  • veekindla meigi, peitmaks nahavigu ja isegi punakaid sünnimärke
  • erinevaid maniküüritooted väiksemate küüneprobleemide eemaldamiseks

Artdeco on trendilooja

Paljud Artdeco tooted on saanud tõelisteks müügihittideks ja Artdeco ideed on pannud aluse uutele trendidele. Näiteks vahetatava sisuga tooted on saavutanud eriti laia populaarsuse ja nüüd ka teiste brändide poolt kasutusse võetud.

 

 

Veel kaubamärke