Previa/ juuksehooldus

Previa on keskonnasõbralik ja naturaalne looduskosmeetika. Efektiivne ja ainulaadne sari juustele ja kehale, mis on täiuslikus kooskõlas loodusega, muutes igapäevarutiini keha-ja juuksehoolduses rohelisema tuleviku suunas.

97,5% komponentidest on looduslikku päritolu, pakendites on kasutatud materjale, mis on saadud taastuvatest allikatest. Vegan.

“Vegan kvaliteedisertifikaat” tagab, et loomset päritolu koostisosad või komponendid puuduvad. Igal tootmisperioodil kontrollitakse nikli väärtust, et muuta see sobivaks ka kõige tundlikumale nahale.

Previa – see on kõrge jõudlusega looduslikud tooted, millel on veatu, pikaajaline, tervislik ja samal ajal keskkonnasõbralik mõju. Aistingulised kosmeetilised kogemused, mis läbi puudutuse, kromaatiliste ja lõhnaainete soovituste tekitavad heaolu kehale ja meelele.

Keskkonnasõbralikud tooted, mis on saadud madala keskkonnamõjuga toorainetest. Pakendid on välja töötatud kõige väiksemate detailidega, maksimaalse jätkusuutlikkuse märgina. Seetõttu eelistame taaskasutatud materjale, mis on saadud taastuvatest allikatest ja mis on taaskasutatavad minimaalse keskkonnamõju saavutamiseks.

Maa logotüüp sümboliseerib Previa pühendumist suurematele eetikale ja jätkusuutlikkusele. Paneme hoolt ja tähelepanu igasse oma valikusse, et vähendada võimalikult palju jäätmeid ja keskenduda jätkusuutlikkusele igas tootmise ja tarbimise etapis.

Sinu igapäevane ilurutiin muutub žestiks armastusest planeedi vastu.

Veel kaubamärke