REVUELE Ltd on kõrgelt hinnatud kosmeetika ja isikliku hügieeni toodete tootja, mis tegutseb ülemaailmselt. Usume, et ilutooted peaksid olema kättesaadavad kõigile, seetõttu keskendume

REVUELE Ltd on kõrgelt hinnatud kosmeetika ja isikliku hügieeni toodete tootja, mis tegutseb ülemaailmselt. Usume, et ilutooted peaksid olema kättesaadavad kõigile, seetõttu keskendume formulatsioonide arendamisele, mis on tõestatult efektiivsed, kuid samas taskukohased massitarbijale.

Perettevõte, millel on peaaegu kolme aastakümne pikkune kogemus kosmeetikatoodete tootmise ja kaubanduse valdkonnas, ei lakka kunagi loomast uusi tooteid ja edasi arenemast. Laiendame pidevalt oma tohutut portfelli, püüdes alati oma formulatsioone parendada ja lihvida ning olla ilu- ja nahahoolduse suundade ning uuenduste tipus.

Meie rikkalik ja pidevalt arenev portfell hõlmab suurt valikut kosmeetikatooteid igapäevaseks hoolduseks, samuti probleemide ja vajaduste sihtotstarbeliseks lahendamiseks.

Meie meeskonna kogenud tehnoloogid on pühendunud toodete arendamisele tõestatud kvaliteedi ja efektiivsusega. Meie suur valik maailmas tuntud formulatsioone teeb meist äärmiselt konkurentsivõimelise globaalse tegija.

 

Veel kaubamärke